Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARL ABEL (1891-?): Spårvagnen, Vy över Operakällaren, Operan och Sagerska palatset - Stockholm, signerad och daterad Karl Abel -36, olja på pannå, ca 54x41 cm
Runnit färg på ytan
369871
2016-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här