Fernand Leger litografi

Fernand Leger litografi
Fernand Leger litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LEGER (1881-1955), Kvinnofigur, stämpelsignerad, samt numrerad 202/300, litografi, bildyta ca 46 x 35 cm

369883

2016-03-18