Kurt Lindon Riddarfjärden - Stockholmiana

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KURT LINDON (1910-1985): Brobygge, Riddarfjärden - Stockholm, signerad Lindon, olja på duk uppfodrad på pannå, 20x32,5 cm

369891

2016-03-28