Byrå med stenskiva

Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva
Byrå med stenskiva

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanerad i teak, med intarsia, höjd 73, 87 x 42 cm

369900

2016-03-18