Gunnar Zetterström Stockholmiana

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Fiskare, Stockholm, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 29x35 cm

Färgbortfall

369903

2016-03-28