Karl Abel Stockholmiana

Karl Abel Stockholmiana
Karl Abel Stockholmiana
Karl Abel Stockholmiana
Karl Abel Stockholmiana

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL ABEL (1891-?): Vy över Riddarholmen, signerad Karl Abel, olja på pannå, ca 41x55 cm

369910

2016-03-28