Spegel med konsolbord

Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord
Spegel med konsolbord

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, stenskiva i marmor, 1800-tal, faseterat spegelglas, bronserad dekor, spegelns mått 210 x 82, konsolens mått höjd 83, 90 x 35 cm

Bruksslitage, urna saknar dekordel

369913

2016-03-18