LENNART ROUPÉ 1986 Stockholmiana

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Vy över Gamla stan - Stockholm, signerad och daterad L Roupé -86, olja på duk, 22x18,5 cm

369914

2016-03-28