Stockholmiana 1800-tal

Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal
Stockholmiana 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMIANA, trägravyrer, 5 st., 1800-tal, stålstick litografi, bla "The Prince of Wales viewing the city of Stockholm from the Mosebacke elevator", "The Royal Palace Stockholm", "Utsikt af Stockholm från Långholmen", "Norrbto, jemte Strömparterren", varierande mått

Fläck, hanteringsveck

369924

2016-03-28