Klarinett Frankrike

Klarinett  Frankrike
Klarinett  Frankrike
Klarinett  Frankrike
Klarinett  Frankrike
Klarinett  Frankrike
Klarinett  Frankrike

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KLARINETT, Buffet à Paris, Crampon & Cie, Frankrike, fodral ingår

Slitage, smärre repor

369933

2016-03-18