Ivar Johnsson gips

Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips
Ivar Johnsson gips

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAR JOHNSSON (1885-1970): "Kärven", signerad Ivar Johnsson, patinerad gips, höjd 23 cm

Smärre slitage

369939

2016-03-18