Richard Hall oljemålning

Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning
Richard Hall oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RICHARD HALL (1857-1942): Blomsterstilleben, signerad och daterad Richard Hall 1931 ?, olja på duk, 60x50 cm

369950

2016-03-18