Tallrikar 1 par

Tallrikar 1 par
Tallrikar 1 par
Tallrikar 1 par
Tallrikar 1 par
Tallrikar 1 par
Tallrikar 1 par

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, figurscener, diameter ca 23 cm

Kantnagg, slitage

369954

2016-03-18