Tallrikar 1 par
2016-03-18
369954
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, figurscener, diameter ca 23 cm
Kantnagg, slitage