Väggfält

Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält
Väggfält

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGFÄLT, 1 par, blyinfattat glas med ljushållare, skuren dekor, ca 188x24 cm

Skador, slitage

369958

2016-03-18