Dalahäst

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DALAHÄST, 1900-talets första del, bemålad, höjd 10 cm

Smärre skador

369987

2016-03-18