Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRÄDDSNIPA, Rörstand, fajams, märkt 13712- 70, (1770), otydlig målarsignatur, oval, på tre fötter, bladdekor, längd ca 16, höjd 11 cm
Lagningar, skador
370007
2016-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här