Kontorsstol 1940/50-tal

Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal
Kontorsstol 1940/50-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KONTORSSTOL, 1940/50-tal, på hjul, sitthöjd ca 51 cm

Smärre slitage

370014

2016-03-18