Oljemålning hundporträtt

Oljemålning hundporträtt
Oljemålning hundporträtt

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, hundporträtt, olja på pannå, 24x34 cm

370029

2016-03-18