Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FISKBASSÄNGER, 1 par, porslin, Kina, 1900-tal, s.k. Kantondekor, med träställningar, höjd ca 55 cm, diameter ca 63 cm.
Slitage
370041
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här