Brasställ i mässing

Brasställ i mässing
Brasställ i mässing
Brasställ i mässing
Brasställ i mässing
Brasställ i mässing
Brasställ i mässing

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRASSTÄLL, mässing 1900-talets början, höjd 29, 57x40 cm

Lagning

370049

2016-03-18