Lennart Jirlow akvarell krognota

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936), Krognota, signerad L. Jirlow, akvarell, ca 21,5 x 11 cm

370055

2016-03-18