Stockholmiana oljemålning

Stockholmiana oljemålning
Stockholmiana oljemålning
Stockholmiana oljemålning
Stockholmiana oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOCKHOLMIANA, 1900-tal, Vy över Klara sjö och järnväg, osignerad, olja på duk, 63x53 cm

Färgsläpp längs ramkant

370056

2016-03-28