Stolar Fasem

Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem
Stolar Fasem

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 st, stålrörskonstruktion, cognacsfärgat skinn, troligen 1980-tal, varav båda stämplade Fasem Set. 86 Italy, sitthöjd ca 43 cm

En avslutning saknas

370062

2016-03-19