Skrivbord Funkis 1930-tal

Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal
Skrivbord Funkis 1930-tal

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKRIVBORD, 1930-tal, i Axel Einar Hjorts art, välvd form, två lösa hurtsar med lådor, björk

Slitage och fanérskador, blekt skiva

370063

2016-03-19