Ossian Elgström blandteknik

Ossian Elgström blandteknik
Ossian Elgström blandteknik
Ossian Elgström blandteknik
Ossian Elgström blandteknik

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSSIAN ELGSTRÖM (1883-1950), "Upphuggen", motiv av "Vera" från Kivik, signerad och daterad Ossian Elgström Torekov 1908, blandteknik, 34 x 49 cm

370076

2016-03-19