Pipstånka 1800-tal

Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal
Pipstånka 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIPSTÅNKA, daterad 1845, blåmålad, rödmålade spännband i smide, polykrom dekor av blommor, höjd 28, längd 34 cm

Bruksslitage

370082

2016-03-19