Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Fiskeläge, signerad och daterad 1951 Oscarsson, olja på duk, 54x46 cm
370085
2016-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här