Bokhylla mahogny
2016-03-19
370090
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1900-talets början, mahognyfanér, höjd 150, 75x41 cm
Bruksslitage