Klubbat för:
1 900 SEK
1 200 SEK
DAMARMBANDSUR, 4 st., 14 k guld, mekaniska urverk, 1900-talets första del resp. 1960-tal, 2 saknar armband samt ett armband i gulmetall
Ej funktionstestade, glas med repor, urtavlor med fläckar
370099
2016-03-19