Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄSKOR, 12 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket
370120
2016-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här