Väskor

Väskor
Väskor
Väskor
Väskor
Väskor
Väskor
Väskor
Väskor

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄSKOR, 12 st, 18/1900-tal, i läder med metallbeslag, bl.a. märkta Tulluppbördskontoret, största mått 30x41 cm
PROVENIENS: Tullverket

370120

2016-03-19