Oidentifierad konstnär
2016-03-21
370136
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, enligt uppg Sigfrid Bhamba, Komposition, otydligt signerad och daterad 68, olja på duk, ca 35x27 cm