Chritian Dior hatt

Chritian Dior hatt
Chritian Dior hatt
Chritian Dior hatt
Chritian Dior hatt
Chritian Dior hatt
Chritian Dior hatt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, hatt i silke, 1960-tal, rosformad med större rosett, ask medföljer, etikettmärkt Christian Dior Chapeaux

Smärre slitage

370138

2016-03-19