Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XVI-stil, 1800-talets andra hälft, svartmålade med vit klädsel, framben med hjultrissor, sitthöjd 35 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Slitage, klädsel med smärre fläckar

370140

2016-03-19