Selander olja

Selander olja
Selander olja
Selander olja
Selander olja
Selander olja
Selander olja

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SELANDER (1900-tal), Skuta i vinterstockholm, signerad och daterad Selander -48, olja på duk, 38x46 cm

370155

2016-03-21