Stockholmiana akvareller samt olja 1900-tal
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STOCKHOLMIANA, AKVARELLER, 15 st, Motiv från Stockholm, bla Biblioteksgatan 8, Värdshuset i Stora Essingen, Ladugårdslandets Tull, signerade F Lindström (12 st) och M.Borg (3 st) samt monogramist , varierande mått
Kuntoraportti
370163
Päivämäärä:
2016-03-28