Åke Bergman oljemålning

Åke Bergman oljemålning
Åke Bergman oljemålning
Åke Bergman oljemålning
Åke Bergman oljemålning
Åke Bergman oljemålning
Åke Bergman oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE BERGMAN (1932-1987), Komposition med fåglar, signerad och daterad Åke Bergman -80, olja på pannå, 30x55 cm, Åke var son till upptäcktsresande Sten Bergman

370164

2016-03-21