Byrå med stenskiva gustaviansk stil
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, huggen stenskiva, dekor med intarsia, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing,höjd 87,5, 110 x 47 cm
Nyckel saknas, brukssliatge, skivans front med mindre lagningar, mindre nagg
370171
2016-03-19