Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, huggen stenskiva, dekor med intarsia, fanérad i flertalet träslag, beslag i mässing,höjd 87,5, 110 x 47 cm

Nyckel saknas, brukssliatge, skivans front med mindre lagningar, mindre nagg

370171

2016-03-19