Scroll Kina

Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina
Scroll Kina

Såld för:

62 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCROLL, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, motiv med palats i bergslandskap, uppklistrad på pannå, sidenmonteringen med gåvoinskription, rammått ca 190 x 78 cm

Slitage, skador

370175

2016-03-24