Carl Larsson litografi ABC
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Flickan som väver röda gullband, färglitografi, 1907, signerad med initialer i trycket., 41,8x29,5 cm, bladstorlek 64,5x48,5 cm
LITTERATUR: Hjert & Hjert 116
Ovanligt god kondition
370182
2016-03-23