Bordslampor empirestil

Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil
Bordslampor empirestil

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-tal, empirestil, svart marmor, förgylld och patinerad brons, höjd inkl skärm ca 61 cm

370191

2016-03-19