Sengustaviansk byrå
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, signerad C D Fick (Carl Diedric Fick, mästare i Stockholm, 1776-1806) samt stämpelmärkt SEAST, mahognyfanerad, draghandtag, nyckelskyltar och lister av mässing, höjd 84,5, 105,5x53 cm,
nyckel finns
370192
2016-03-19