Kandelaber empirestil

Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil
Kandelaber empirestil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABER, 18/1900-tal, empirestil, för 3 ljus, sockel i marmor, förgylld och patinerad brons, höjd ca 44 cm

370193

2016-03-19