Björn Krestesen oljemålning

Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning
Björn Krestesen oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN KRESTESEN (född 1951): "Vindruvsfat", signerad och daterad Björn Krestesen -78, olja på duk uppfodrad på fat, 28x32 cm

370194

2016-03-20