Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOMAS MANDEL (född 1923): Motiv från Kvastmakarebacken i Stockholm, signerad T Mandel, olja på duk, ca 60x50 cm
370204
2016-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här