Sängbord 1 par
2016-03-20
370224
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, med tidningshylla, mahogny, 1900-tal, höjd ca 56, 55x40 cm
Slitage