Carl Skånberg, Taormina 1881 akvarell

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL SKÅNBERG (1850-1883), Taormina Mars 1881, signerad och daterad C.Skånberg Mars 81, akvarell på papper, 17,5x12 cm

370226

2016-03-20