Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941), SM-Guld 2005, signerad, litografi, passepartoutens innermått ca 68 x 50 cm
370260
2016-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här