Bo-Åke Adamsson

Bo-Åke Adamsson
Bo-Åke Adamsson
Bo-Åke Adamsson
Bo-Åke Adamsson
Bo-Åke Adamsson
Bo-Åke Adamsson

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941), SM-Guld 2005, signerad, litografi, passepartoutens innermått ca 68 x 50 cm

370260

2016-03-23