Bålslev silver England

Bålslev silver England
Bålslev silver England
Bålslev silver England
Bålslev silver England
Bålslev silver England
Bålslev silver England

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

BÅLSSLEV, sterlingsilver, England, 1800-tal, otydliga stämplar, längd 36 cm

Skaft ngt lös i fattning, slevens fäste med lagning

370280

2016-03-25