Väggpendyl 1900-tal

Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal
Väggpendyl 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets mitt, fodral i skuret trä och pastellage, förgyllt, fordralet märkt C Friberg 1949, höjd ca 95 cm

Bruksspår, smärre torrsprickor, urverket för hårt uppdraget/låst. Nyckel medföljer

370286

2016-03-20