Per Hasselberg brons

Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons
Per Hasselberg brons

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PER HASSELBERG (1849-1894): Skogsnymf, monogramsignerad och daterad PH 1890, grönpatinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyers Eftr. fud, höjd 10, längd 14 cm

370287

2016-03-20